trwa ładowanie strony
wczytywanie strony

o nas

  Projektujemy wnętrza prywatne i nie tylko, małe jak i duże.

  Pracując nad projektem kładziemy duży nacisk na indywidualne dopasowanie do waszych potrzeb. Stawiamy na wygodę i zadowolenie. Projekty wykonujemy dokładnie, kompleksowo, przygotowane tak, abyście mógli je również samodzielnie zrealizować.

  Kochacie nowoczesne, proste, efektowne, eleganckie, klasyczne, przytulne, kolorowe czy przyziemne? Szukacie pomysłów na aranżację wnętrz i niezawodnego partnera w planowaniu swojego otoczenia?

  Naszym deklarowanym celem jest spełnianie i przekraczanie oczekiwań. Dla waszego domu tworzymy indywidualne, wyrafinowane rozwiązania, idealnie dopasowane do Was.

  Niezależnie od stylu, budżetu i niezależnie od wielkości projektu zrealizujemy wspólne pomysły i wizje w rzeczywistość!

  W zależności od koloru, tkaniny lub wzoru można zaaranżować w sposób nowoczesny lub klasyczny, bogaty lub powściągliwy w różnych dekoracyjnych zestawach. Towarzyszymy wiedzą i sercem od pierwszej koncepcji pokoju z żywymi projektami w postaci rysunków i planów oraz realistycznymi wizualizacjami 3D aż do ostatecznego zakończenia.

   

  Opis
  Oferujemy usługę kompleksową, która zapewnia Klientowi nie tylko projekt ale również cały proces realizacji – od rysunków poprzez zakupy.

  • Pierwsze spotkanie - poznanie oczekiwań klienta

  Na pierwszym spotkaniu poznaję wasze oczekiwania odnośnie stylu i estetyki wnętrza. Określamy budżet przeznaczony na inwestycję.

  Wybieramy czy robimy projekt koncepcyjny czy projekt kompleksowy z nadzorem.

  • Wykonujemy inwentaryzację pomieszczeń.

  Przedstawiamy układ funkcjonalny w 2-3 koncepcjach .

  Na tym etapie ustalamy z wami konkretny układ który będzie ostateczny do wykonania wizualizacji 3D.

  • Realistyczne wizualizacje wnętrz

  Po zaakceptowaniu przez ciebie układu funkcjonalnego wykonujemy realistyczną wizualizację komputerową.

  Dopasowuję układy mebli, dobieram podłogi, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz.

  Prezentuje wam pomieszczenie w modelu 3D.

  Na tym etapie współpracujemy razem aby dostosować projekt do waszych potrzeb.

  • Dokumentacja techniczna

  Na podstawie zaakceptowanej ostatecznej koncepcji wykonujemy dokumentację techniczną wnętrza czyli rysunki techniczne: rzuty, przekroje z wymiarami, rysunki mebli na wymiar. Dokumentacja zawiera również zestawienie elementów wyposażenia wnętrz ( m.in. oświetlenia, mebli, sanitariatów oraz innych elementów zaprojektowanych we wnętrzu )

  • Nadzór nad realizacją

  Proponuję wsparcie w formie nadzoru nad inwestycją .

  Współpraca rozpoczyna się od licznych konsultacji na miejscu inwestycji, kontrolowanie i koordynację prac realizacyjnych zgodnie z projektem. Od dostawy materiałów po przekazanie wykończonego lokalu gotowego do zamieszkania.

  Służymy wsparciem w zakresie doboru sprawdzonych ekip wykonawczych.