trwa ładowanie strony
wczytywanie strony
images

Entuzjazm dla designu pomysłu lub konkretnego projektu

Cokolwiek was do nas sprowadziło - czekamy na was! Zapraszamy do

zobacz więcej

O nas

Niezależnie od stylu, budżetu, od wielkości projektu realizujemy wspólne pomysły i wizje w rzeczywistość!

Pracując nad projektem kładziemy duży nacisk na indywidualne dopasowanie do Waszych potrzeb. Kochasz nowoczesne, proste, efektowne, eleganckie, klasyczne, przytulne, kolorowe czy przyziemne? Szukasz pomysłów na aranżację wnętrz i niezawodnego partnera w planowaniu swojego otoczenia?

Dla Twojego domu tworzymy indywidualne, wyrafinowane rozwiązania, idealnie dopasowane do Ciebie.

zobacz więcej

InterioDesign

image
image
image

Jak działamy Proces realizacji

zobacz jak to wygląda

01

Pierwsze spotkanie

Na pierwszym spotkaniu poznajemy oczekiwania odnośnie stylu i estetyki wnętrza. Określamy budżet przeznaczony na inwestycję.

02

Pomysł

Przedstawiam układ funkcjonalny w 2-3 koncepcjach. Na tym etapie ustalamy konkretny układ, który będzie ostateczny do wykonania wizualizacji 3D.

03

Wizualizacja wnętrz

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego, wykonujemy realistyczną wizualizację komputerową. Dopasowuję układy mebli, dobieram podłogi, oświetlenie i inne elementy wyposażenia wnętrz. Prezentujemy pomieszczenie w modelu 3D.

04

Nadzór nad realizacją

Na podstawie zaakceptowanej ostatecznej koncepcji wykonujemy dokumentację techniczną wnętrza czyli rysunki techniczne: rzuty, przekroje z wymiarami, rysunki mebli na wymiar. Dokumentacja zawiera również zestawienie elementów wyposażenia wnętrz.